Hakkımızda

Şirketimiz Seyit Ahmet Girman ( Girman Otomotiv) olarak 1996 yılında 250 m² alanda kurulmuştur. Bugün Konya Büsan Özel Organize Sanayisinde 1400 m² kapalı olmak üzere 1700 m² alana ulaşmıştır. Şirketimiz büyümesini sürdürmektedir. 09.03.2011 tarihinde GRM Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak şirketleşmiş bulunmaktadır.

Ürünlerimiz ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi standartlarına uygun şartlarına göre yapılmaktadır. Deneyimli teknik personel ve iyi bir kalite ekibi ile çalışan şirketimiz, 15 yıllık bilgi ve tecrübesini teknoloji ile birleştirerek kendisini sürekli yenileyip yüksek kalitede üretim anlayışına sahiptir.

Orijinal yedek parça kalitesine eş değer ürünleri ile sektöründe lider olmayı amaçlayan Girman Otomotiv verdiği hizmetlerle müşterileri için en uygun partner olmayı hedeflemektedir.

Girman Otomotiv yurt içindeki müşteri ağına paralel olarak 2011 yılı itibarı ile ihracat yapmaya yönelik büyük yol kat etmiştir.

Ürün gruplarımız: Otomobil ve hafif ticari araçları için Krank kasnağından oluşmaktadır.

Tüm üretim ve kalite kontrolü uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak yürütülmekte olup, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda diğer ölçü ve standartlardaki teknik resim ve numunelere uygun ürünlerde yapılmaktadır.